Проєкт Smart Cutting Board називають одним із найперспективніших у третьому сезоні програми CIG R&D LAB

Освітньо-стипендійна програма CIG R&D LAB
Команда Smart Cutting Board:Олександр і Валентин

У третьому сезоні освітньо-стипендійної програми CIG R&D LAB у Львівській політехніці команда Smart Cutting Board перемогла у фінальному пітчі, отримала грант в 400 000 гривень і продовжила свій IT-serf.

Олександр і Валентин розробили «розумну кухонну дошку», в якій є все необхідне, щоб зробити ідеальну вечерю і стежити за складом їжі: таймер, ваги, портативний термометр і підключення до мобільного застосунку, який хлопці пишуть теж самі.

Цей проєкт Назар Подольчак, керівник Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка», назвав найперспективнішим у сезоні CIG R&D LAB.

Що нового у команди?

• Розробили новий дисплей для термометра.
  • Навчились досліджувати програмно вплив зовнішніх факторів на конструкції.
  • Зробили симуляції навантажень на термометр, щоб упевнитись, що нова конструкція буде достатньо міцною (такі ж випробування планують і для самої дошки).
  • Закінчують розробку візуальної частини застосунку.
  • Зробили свій web API для застосунку.
  • Спробували самостійно зробити форми для виливання і вилити модельки з поліуретану.

Так, після перемоги все тільки починається – по-справжньому!

Команда Smart Cutting Board:Олександр і Валентин