Слова співчуття з приводу смерті завідувача кафедри ХТПП професора Олега Суберляка

Український державний хіміко-технологічний університет
Герб Львівської політехніки

Колектив кафедри технологій палив, полімерних та поліграфічних матеріалів Державного вищого навчального закладу «Український державний хіміко-технологічний університет» (м. Дніпро) сумує з приводу тяжкої втрати – передчасної смерті завідувача кафедри хімічної технології переробки пластмас, доктора хімічних наук, професора, Заслуженого діяча науки і техніки України Олега Володимировича Суберляка і висловлює щирі співчуття рідним і близьким покійного.

Перестало битися серце великого хіміка-професіонала, Педагога, який виховав цілу плеяду молодих учених, керівника кращої в Україні кафедри технології переробки пластмас, чуйної і чесної Людини.

Ми будемо пам’ятати Олега Володимировича як друга, порадника та мудрого Вчителя.

Вічна і світла пам’ять!

Ректор ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет»
професор Костянтин Сухий,

доцент кафедри технологій палив, полімерних та поліграфічних матеріалів