Щоб ТЕС та АЕС працювали надійно: книжкова новинка ІЕСК і кафедри електроенергетики та систем управління

Видавництво Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки книжки

У навчальному посібнику доктора технічних наук, професора К. М. Василіва систематизовано та викладено базовий матеріал теоретичних засад та практики технологій експлуатації теплових та частково атомних електричних станцій. Описано проблеми нагріву, перевантаження та випробування ізоляції електротехнічного обладнання електростанцій на базі аналізу фізики відповідних процесів. Детально розглянуто питання нагляду, догляду та ремонту турбогенераторів і електричних двигунів власних потреб електростанцій. Проаналізовано питання електричних схем і забезпечення надійності електроживлення власних потреб 6 та 0,4 кВ. Викладено теоретичну концепцію математичного моделювання в практиці експлуатації теплових та атомних електричних станцій.

Для студентів спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Книжка на сайті Видавництва Львівської політехніки