Що майбутнім інженерам варто знати про теплообмін: книжкова новинка ІБІС і кафедри теплогазопостачання і вентиляції

Видавництво Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки книжки

У підручнику, складеному на основі багаторічного досвіду викладання курсу «Тепломасообмін», є розділи: теплопровідність, конвективний теплообмін (тепловіддача), теплове випромінювання, теплопередача, молекулярна дифузія, конвективний масообмін (масовіддача). Наведені відомості з теплового розрахунку теплообмінних апаратів і масового – масообмінних.

Книга адресована студентам вищих навчальних закладів освіти спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» спеціалізації 192.6 «Теплогазопостачання і вентиляція» денної та заочної форм навчання. Її можна рекомендувати викладачам коледжів і професійно-технічних училищ як методичний посібник, та інженерам-теплотехнікам як довідковий посібник для розрахунку тепломасообмінної апаратури різного призначення.

Автор підручника – доктор технічних наук В. Й. Лабай, професор кафедри теплогазопостачання і вентиляції Львівської політехніки.

Книжка на сайті Видавництва Львівської політехніки