Ще один штрих до історії Львівської політехніки: книжкова новинка ІППО і кафедри педагогіки та інноваційної освіти

Видавництво Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки книжки

У монографії висвітлено розвиток Львівської політехніки в історико-педагогічному дискурсі (1960–1980-ті рр.). Обґрунтовано теоретико-методологічні основи дослідження, подано загальну характеристику організації освітнього процесу у Львівській політехніці, виконано аналіз основних напрямів наукових досліджень, представлено наукові школи Львівської політехніки в галузі фундаментальних і прикладних наук того часу.

Матеріали монографії можуть бути використані академічною спільнотою Львівської політехніки, науковцями, освітянами з метою ознайомлення з історією розвитку університету, а також науковцями для подальшого дослідження актуалізованих у дослідженні питань.

Книжка на сайті Видавництва Львівської політехніки