Сергій Притула провів зі студентами зустріч, організовану програмою «Інтернет речей» Львівської політехніки

За матеріалами порталу «РБК-Україна»
Сергій Притула провів зі студентами зустріч

Відомий український телеведучий і шоумен Сергій Притула провів зустріч із львівськими студентами. Про цю подію гуморист написав на своїй сторінці в Facebook.

Деталі виступу Притула не розголошував, але, судячи із захоплених коментарів, лекція була плідною як для студентів, так і для самого ведучого.

– Гастролі гастролями, але і на зустрічі зі студентами час треба знаходити! Той випадок, коли маєш на зустріч годину, а виходиш від студентів через 2,5. Дякую за спілкування та цікаві запитання! – написав Сергій Притула.

Зустріч було організовано програмою «Інтернет речей» Національного університету «Львівська політехніка».