Серед спільних українсько-індійських проектів для реалізації у 2019–2021 роках – два від науковців Політехніки

За матеріалами сайту МОН
прапори Індії і України

10 спільних українсько-індійських науково-дослідних проектів реалізовуватимуть у 2019–2021 роках. Відповідне рішення було прийняте під час засідання Спільного українсько-індійського комітету з науково-технічного співробітництва.

Серед переможців конкурсу – два проекти, організацією-виконавцем яких з боку України є Національний університет «Львівська політехніка»:

• Гідродинамічна кавітація як основа інтенсивної і дешевої технології очищення промислових стічних вод, які містять токсичні органічні сполуки і тверді частинки; керівники: Знак Зеновій Орестович (Національний університет «Львівська політехніка»), Dr. Parag Gogate (Institute of Chemical Technology, Mumbai);
  • Вплив реакторних нейтронів на електрофізичні властивості графену та наслідки для омічних контактів металграфен; керівники: Большакова Інеса Антонівна (Національний університет «Львівська політехніка»), Dr. Mayank Shrivastava (Indian Institute of Science, Bangalore).