Семінар «Застосування ступеневої освіти для спеціальності 274 «Автомобільний транспорт»

Кафедра автомобільного транспорту Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

У рамках налагодження ступеневої підготовки фахівців для спеціальності 274 «Автомобільний транспорт» з максимальною уніфікацією гуманітарної, фундаментальної, інженерної та економічної підготовки, 6 квітня 2020 року відбудеться семінар представників кафедри автомобільного транспорту Інституту механічної інженерії та транспорту та Відокремленого структурного підрозділу «Автомобільно-дорожній фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка».

Заплановано також долучення до обговорення студентів старших курсів коледжу, презентація навчальних можливостей кафедри автомобільного транспорту, залучення роботодавців і впровадження елементів дуальної освіти саме для студентів-випускників коледжу.

Захід відбудеться на платформі Skype.