Сайт Львівської політехніки – на шостому місці у рейтингу найвідвідуваніших сайтів українських вишів

За матеріалами сайту «Ровесник»
вебсайт Політехніки

Сьогодні в Україні є більше трьохсот університетів, академій, інститутів та консерваторій. Platfor.ma вирішила дізнатись, сайти яких із них є найвідвідуванішими.

Серед сторінок українських вишів за останні півроку (з 17 січня по 17 липня) найбільш відвідуваним є сайт Тернопільського державного медичного університету з 2,07 млн. переглядів. Це можна пояснити тим, що навчання у виші відбувається з використанням системи Moodle, через яку студенти весь час звертаються на сайт.

Перший у рейтингу топ-200 університетів України Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» – другий за відвідуваністю з 1,33 млн. переглядів. Третім став Сумський державний університет з 1,11 млн. гостей. Сайт Національного університету «Львівська політехніка» посів шосту сходинку з 810 тис. переглядів.

Топ-10 найпопулярніших сайтів українських вишів

1. Тернопільський державний медичний університет (2,07 млн. переглядів)
  2. Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (1,33 млн.)
  3. Сумський державний університет (1,11 млн.)
  4. Київський національний університет імені Тараса Шевченка (1 млн.)
  5. Вінницький національний технічний університет (856 тис.)
  6. Національний університет «Львівська політехніка» (810 тис.)
  7. Львівський національний університет імені Івана Франка (777 тис.)
  8. Національний педагогічний університету імені М.П. Драгоманова (685 тис.)
  9. Національний авіаційний університет (500 тис.)
  10. Київський національний університет культури і мистецтв (489 тис.)