З екскурсій коридорами Політехніки Університет розпочав цикл зустрічей «Відчуй себе студентом»

ІННЦПКО Львівської політехніки
випускники «Політехнік-Еколенд» на екскурсії у Львівській політехніці

В рамках проекту Університет Інтелекту «Біля Ратуші» Національний університет «Львівська політехніка» розпочав цикл зустрічей «Відчуй себе студентом».

26 листопада 2015 року школярики – майбутні випускники спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня «Політехнік-Еколенд» – побували на екскурсії у Львівській політехніці, яку провів директор Інтелектуального навчально-наукового центру професійно-кар’єрної орієнтації Олександр Сергійович Захар’яш.

Незабутні враження справила перлина головного корпусу – Актова зала. Особливе захоплення еколендівців викликала можливість посидіти на місцях, де зазвичай сідають ректор, професори.

Діти побували в музеї історії Львівської політехніки, де з цікавістю розглядали різні експонати і слухали цікаві факти про них. Потім заглянули в «класи» для студентів – аудиторії, щоб побачити, як проходить навчання.

А наприкінці діти прогулялися містком Тульє. Екскурсія коридорами Політехніки викликала у них багато приємних емоцій та вражень.

Актова зала музей історії Львівської політехніки музей історії Львівської політехніки музей історії Львівської політехніки діти гуляють містком Тульє