Розпочато реєстрацію на конкурс стартап-проектів Enterprise Pitch Competition у рамках програми Creative Spark

Tech StartUp School Львівської політехніки
Enterprise Pitch Competition у рамках програми Creative Spark

Розпочато реєстрацію на Enterprise Pitch Competition – конкурс стартап-проектів та проектів мейкерів, що є одним з компонентів програми Creative Spark.

Конкурс проводить Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» за підтримки Кінгстонського університету (Лондон) та Британської Ради для підвищення рівня обізнаності та навичок у підприємницькій діяльності.

Є три категорії конкурсу. Кожна команда повинна вирішити, куди вона хотіла б увійти.

1. Цифрові технології: ідеї, що передбачають розроблення і застосування нового програмного забезпечення або апаратних засобів.
  2. Соціальний вплив: ідеї, які матимуть позитивний вплив на наші спільноти і світ за їхніми межами.
  3. Творчість: ідеї для нового продукту, виставки чи способу зробити культурне середовище яскравішим.

Конкурс відбудеться 30 травня 2019 року в Tech StartUp School Львівської політехніки.