Розпочато реєстрацію на Інженерні Змагання IX EBEC Lviv 2016 від Міжнародної студентської організації BEST

Львівський локальний осередок BEST
Інженерні Змагання IX EBEC Lviv 2016

Розпочалася реєстрація на Інженерні Змагання IX European BEST Engineering Competition Lviv 2016, які організовує львівський локальний осередок Міжнародної студентської організації BEST.

Уже 21 листопада 2016 року команди у двох категоріях – Case Study та Team Design – розпочнуть змагання за першість на теренах Львова.

Реєстрація відкрита до 14 листопада. Команда повинна складатися з 4 учасників, які є студентами Національного університету «Львівська політехніка».

Нецікаві лекції? Теорія сидить у горлі? Практика не виправдовує очікування? А талановитий Інженер рветься назовні? Реалізуй свій інженерний потенціал!