Розпочато набір статей до наукового фахового англомовного журналу Environmental Problems

Редакція журналу Environmental Problems
Фрагмент обкладинки журналу

Редакція наукового фахового англомовного журналу Environmental Problems інформує про набір наукових статей до журналу на 2021 рік.

Журнал створено у 2016 році в Національному університеті «Львівська політехніка». Періодичність видання – 4 номери на рік. Мета наукового журналу Environmental Problems – висвітлення актуальних проблем та досліджень у галузях екології, охорони навколишнього середовища, природоохоронних технологіях, екологічної безпеки, регіональних екологічних проблем.

Випуск номерів журналу здійснюється винятково англійською мовою. У ньому передбачена така тематика публікацій:

• Екологія;
  • Охорона навколишнього середовища;
  • Природоохоронні технології;
  • Екологічна безпека;
  • Регіональні екологічні проблеми.

Журнал є у відкритому доступі, а також відображається в таких наукометричних та реферативних базах даних: Index Copernicus, Google Scholar, Наукова періодика України Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Публікаціям журналу агентством CrossRef надаються цифрові ідентифікатори DOI.

Контактна інформація:

Національний університет «Львівська політехніка»
вул. Ст. Бандери, 12, Львів, 79013, Україна.
e-mail: eplviv.journal@gmail.com

Головний редактор:

д,т.н., професор Мальований Мирослав Степанович

Відповідальний секретар:

к.т.н., асистент Петрушка Катерина Ігорівна

Детальна інформація щодо вимог до оформлення та процедури подання статей – на вебсторінці журналу.