Роботи студенток кафедри обліку та аналізу потрапили до фіналу Міжнародного професійного конкурсу

Організатори конкурсу
Заставка до матеріалу

В Одеському національному політехнічному університеті завершився ІІ етап Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу з бухгалтерського обліку, оподаткування, аналізу та аудиту.

Засновниками конкурсу є кафедра обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка», кафедра обліку, аналізу і аудиту Одеського національного політехнічного університету спільно з профільними кафедрами зарубіжних закладів вищої освіти – Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні, Бухарестського університету «АРТІФЕКС».

Роботи студенток кафедри обліку та аналізу Львівської політехніки Аріни Жирнової, Мар’яни Паньків, Діни Кут та Ірини Мазур потрапили до фіналу конкурсу, який відбудеться в Одеській політехніці 27–28 травня 2021 року.

Докладніше – на сайті організаторів