18 травня Рада молодих вчених Львівської політехніки організувала для студентів, аспірантів та викладачів Університету зустріч із представниками компанії Ericsson.
Ericsson – визнаний лідер у галузі телекомунікаційних технологій.
Метою зустрічі була потенційна співпраця в галузі ІТ-технологій. Відвідувачі мали змогу більше дізнатися про компанію та її діяльність і поспілкуватися з працівниками.
![зустріч із представниками компанії Ericsson](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/11/para/gallery/img1022.jpg?itok=30G2Losc)
![зустріч із представниками компанії Ericsson](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/11/para/gallery/img1026.jpg?itok=RnDKQ0VR)
![зустріч із представниками компанії Ericsson](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/11/para/gallery/img1035.jpg?itok=p_zuwvBV)
![зустріч із представниками компанії Ericsson](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/11/para/gallery/img1043.jpg?itok=6UTKfLz3)