Учасниця команди Open4UA Інеса Шуміло представила напрацювання проєкту в Талліннському технічному університеті

Інеса Шуміло, Учасниця команди Open4UA
Inessa Shumilo, an Open4UA team member, presented the project's outputs at the Tallinn University of Technology

23 жовтня учасниця команди проєкту Open4UA Інеса Шуміло, яка представляє Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, зустрілася з професорами та дослідниками юридичного факультету Талліннського технічного університету (TalTech) доктором Джавадом Кейпуром, доктором Артемом Боярчуком та Eленою Сирмус. Інеса Шуміло представила результати роботи команди свого університету з проведення скринінгу чинного законодавства України у сфері відкритої науки та розробки проєкту змін до законів України «Про науково-технічну інформацію», «Про авторське право і суміжні права» тощо. Естонські колеги розповіли про політику Університету TalTech у сфері відкритого доступу до наукових публікацій та дослідницьких даних. Зустріч відбулася в рамках Міжнародного тижня відкритого доступу (23-27 жовтня). Цьогорічна тема «Спільнота понад комерціалізацію» має на меті заохотити до дискусії/роздумів про те, які підходи до відкритої науки відповідають інтересам громадськості та академічної спільноти, а які – ні.