Результати ІІ етапу 78-ї Студентської науково-технічної конференції ІКТА

Інститут комп’ютерних технологій, автоматики та метрології
іт-технології

9 листопада 2020 року відбулося онлайн-засідання ІІ етапу секції «Комп’ютерні технології, автоматика та метрологія» 78-ї Студентської науково-технічної конференції Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології, на якому було заслухано доповіді студентів-учасників згідно з програмою.

В конференції взяли участь :

• доповідачів – 11 осіб;
  • викладачів – 10 осіб;
  • загальна кількість – 30 осіб.

Тематика доповідей охопила всі основні напрями науково-дослідної роботи, яку ведуть кафедри ІКТА, і повністю відповідала профілю спеціалізацій кафедр. Під час викладення матеріалу доповідачі використовували схеми і презентації. Після завершення кожної доповіді відбувалося її обговорення.

За результатами оцінювання доповідей студентів було визначено трьох переможців, а саме

• І місце – Тарас Дмитрів (група МТТВ-11), науковий керівник – професор Микола Микийчук;
  • ІІ місце – Кірієна Мелхіседек (група КББІ-11), науковий керівник – професор Віктор Мельник;
  • ІІІ місце – Валентин Бартко (група КІСК-22), науковий керівник – професор Роман Дунець.