Результати досліджень науковців кафедри ЗМД у рамках програми CirclE опубліковано у монографії

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності
Фрагмент обкладинки монографії

Напередодні Нового 2022 Року скарбничка результатів реалізації кафедрою зовнішньоекономічної та митної діяльності Львівської політехніки програми Erasmus+ Модуля імені Жана Моне «Підвищення конкурентоспроможності ЄС: циркулярна економіка» (CirclE) поповнилась іще одним здобутком. Ключові результати наукових досліджень членів проєктної команди та провідних зацікавлених фахівців грантовою тематикою знайшли відображення в опублікованій однойменній монографії.

Книга стане цінним надбанням для поширення знань про Європейський Союз, його ключові засади досягнення успіху на міжнародній арені, домінантні тенденції розвитку циркулярної економіки серед академічної, наукової, фахової, студентської спільнот, а також каталізатором євроінтеграційних процесів України.

Колектив авторів висловлює щиру подяку ключовим натхненникам монографії – науковому консультанту проєкту, д.е.н., професору, директорові Інституту економіки і менеджменту Олегові Кузьміну та академічному координатору проєкту, д.е.н., професору, завідувачеві кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Ользі Мельник.