Результати досліджень науковців Інституту геодезії увійшли до монографії видавництва Elsevier

Кафедра ВГА Львівської політехніки

У видавництві Elsevier побачила світ монографія Knowledge Discovery in Big Data from Astronomy and Earth Observation. AstroGeoInformatics.

Серед авторів – науковці кафедри вищої геодезії та астрономії Національного університету «Львівська політехніка» доцент Л.М. Янків-Вітковська і професор С.Г. Савчук. Результати їхніх наукових досліджень опубліковані як розділ монографії разом із підсумками роботи провідних науковців України та світових наукових лабораторій.