Ректора Університету Юрія Бобала обрано членом-кореспондентом Національної академії педагогічних наук України

Прес-служба Львівської політехніки
Юрій Бобало

Днями відбулися загальні збори Національної академії педагогічних наук України. Ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, президент Спілки ректорів вищих навчальних закладів України академік Леонід Губерський висунув кандидатуру ректора Національного університету «Львівська політехніка» професора Юрія Бобала на обрання членом-кореспондентом академії у відділенні вищої освіти.

Президент НАПН України Василь Кремень, як відомо, є головою Наглядової ради Львівської політехніки. Характеризуючи Юрія Бобала як вченого-педагога, він, зокрема, сказав: «У вас потужний ректор!».

Юрій Бобало робить великий особистий внесок у вдосконалення навчального процесу, науково-дослідницької роботи. Він, зокрема, активно підтримав ініціативу Інституту права і психології, кафедри педагогіки і соціального управління щодо запровадження в Університеті міждисциплінарного курсу професійної педагогіки з тим, щоб готувати інженерів-педагогів, зокрема для викладання у професійно-технічній освіті.

Серед супровідних документів, наданих для обрання, – перелік 288 друкованих праць: монографій, підручників, посібників, статей авторства Юрія Бобала.

В результаті голосування професор Юрій Бобало був обраний членом-кореспондентом Національної академії педагогічних наук України

Юрій Бобало