Ректор Університету одержав міністерську подяку за вагомий особистий внесок у розвиток студентського спорту

За матеріалами сайту Комітету з фізичного виховання та спорту
нагородження

22 вересня у Львові відбувся семінар-нарада з міжнародною участю керівників вищих навчальних закладів та регіональних відділень спортивної студентської спілки України, у якому взяли участь заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба, віце-президент Міжнародної федерації студентського спорту Маріан Димальський, державний секретар Міністерства молоді та спорту України Олег Немчінов, президент Спортивної студентської спілки України Євгеній Імас, а також ректори і проректори провідних вишів України.

Заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба нагородив керівників вищих навчальних закладів України за здобутки у студентському спорті. Подяку «За вагомий особистий внесок у розвиток студентського спорту» одержав, зокрема, ректор Національного університету «Львівська політехніка» Юрій Бобало.

На завершення семінару-наради було підписано Угоду про співпрацю між Спортивною студентською спілкою України і Польською асоціацією студентського спорту.