Реєстрацію для участі у програмі CIG R&D LAB у Львівській політехніці продовжено

Tech StartUp School Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Реєстрацію для участі у програмі CIG R&D LAB у Національному університеті «Львівська політехніка» продовжено до 6 листопада 2023 року (включно).

CIG R&D LAB – це освітня стипендіальна програма, яку реалізує компанія CIG у співпраці з провідними технічними університетами України. Метою програми є стимулювання студентів, аспірантів та молодих учених університетів до ведення розробок і комерціалізації своїх ідей.

Команди з ідеями і стартапами, які потраплять у сезон за результатами попереднього відбору, матимуть можливість працювати з менторами та експертами у різних сферах, фахівцями CIG та у фіналі можуть отримати фінансову підтримку для реалізації власної ідеї.

Відкрийте для себе нові можливості – ставайте учасником CIG R&D LAB!