REcreation з ЦСК: посиденьки біля Студентського храму на території студмістечка Львівської політехніки

Центр Студентського Капеланства
Фрагмент афіші заходу

Після активних мандрівок Центр Студентського Капеланства Львівської архиєпархії Української греко-католицької церкви кличе всіх охочих на посиденьки біля Студентського храму блаженного священномученика Олексія Зарицького, що на території студмістечка Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Лукаша, 3а).

У програмі буде багато тепла, сміху і спогадів про наші подорожі. На учасників очікуватиме молитва, перегляд фільму, пісні під гітару, інтерактиви, ігри, спогади з проєктів, піца та інші смаколики, спілкування.

Посиденьки організовують о. Віталій Лозинський і бр. Роман Дмитрів. Захід відбудеться 31 серпня 2024 року, початок о 17:00.

Реєстрація

Нехай останній день літа стане для вас першою пригодою в новому навчальному році!