Рада молодих учених при МОН запрошує науковців до участі у тренінговій програмі «АІнтелектуальні студії»

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України
Фрагмент афіші програми

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України запрошує науковців долучитись до нового онлайн-проєкту.

Тренінгова програма «АІнтелектуальні студії» створена для інформаційної підтримки молодих вчених України у площині залучення сучасних технологій для полегшення щоденної роботи і має на меті ознайомлення з можливостями прикладного використання інструментів штучного інтелекту (АІ) в науковій діяльності.

Перший етап програми буде спрямовано на опрацювання базових інструментів штучного інтелекту (АІ):

• для роботи з текстами та даними;
  • для підготовки презентаційних матеріалів і контенту;
  • для створення власного бренду науковця у цифровому просторі.

Крайній термін реєстрації та початок групової роботи – 5 жовтня 2023 року.

Докладніше – на сторінці Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України у соцмережі Фейсбук.