Рада молодих учених при МОН організовує круглий стіл щодо злочинів військових російської федерації

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України
Лого Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України

До уваги молодих науковців Львівської політехніки!

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України спільно з Благодійним фондом «Людина», громадською організацією «Міжнародна фундація розвитку» та Всеукраїнською громадською організацією «Інноваційний університет» запрошують взяти участь у проведенні круглого столу «Кримінальна відповідальність та фіксація злочинів військових російської федерації проти цивільного населення України».

Головні питання для обговорення

1. Міжнародні розслідування воєнних злочинів військових рф проти цивільного населення України.
  2. Кримінальна відповідальність за скоєння воєнних злочинів.
  3. Правові роз’яснення для постраждалих та свідків воєнних злочинів.
  4. Особливості документування воєнних злочинів постраждалими, свідками та іншими особами.
  5. Методичні рекомендації щодо фіксації воєнних злочинів військових рф проти цивільного населення України.

Захід відбудеться 6 травня 2022 року в режимі онлайн. Початок о 14:00.