Привітання ректора Львівської політехніки із Днем захисників і захисниць України

Ректор Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Дорогі політехніки!

Дякувати і шанувати, бути гідними подвигу Героїв ― це те, що кожен із нас зобов’язаний робити щодня. Та сьогодні, в День захисників і захисниць України, з особливою увагою і трепетом згадаймо всіх тих, хто за понад десять років російської війни в Україні поклав своє життя, залишивши незагоєні рани в серцях своїх рідних.

Дякуємо кожному воїну, серед яких так багато політехніків ― працівників, випускників, студентів, ― за те, що Ви, не шкодуючи свого здоров’я, піддаючись небезпеці кожну хвилину, стоїте проти ворожої навали, щоб ми тут, в тилу, мали шанс на завтрашній день. Доземний уклін Вам за Ваш подвиг!

Бажаємо якнайшвидшої перемоги над ворогом, стійкості, витривалості та щасливої долі на довгі роки Вам і Вашим рідним!

Пам’ятаймо, що маємо обов’язок перед нашими Героями, і своєю працею, своїм життям, своїми діями та вчинками повинні зробити все, щоб наша Держава процвітала, а народ ― був вільним!

Слава Україні! Героям Слава!

Ректор Національного університету
«Львівська політехніка»