При Студентському храмі на території студмістечка Львівської політехніки відбувся благодійний ярмарок

Центр Студентського Капеланства
Фото з благодійного ярмарку

31 жовтня 2021 року волонтери простору DoBro провели два благодійні ярмарки: при Студентському храмі блаженного священномученика Олексія Зарицького, що на території студмістечка Львівської політехніки (вул. Лукаша, 3а), та при Студентському храмі святого Володимира.

На ярмарках була змога придбати арахісову пасту, прикраси (вервиці, чотки), мило ручної роботи, пряники, DoBro-горнятка, значки, футболки та худі! А також їжу, чай/каву/какао, різні атмосферні аксесуари, етносумки, книжки, прикраси для волосся і шпильки ручної роботи, лотерею для дітей і для дорослих.

Особливої атмосфери ярмарку додав празник у храмі блаженного Олексія Зарицького, на якому була змога послухати Архиєрейську Божественну Літургію, яку очолив Владика Володимир (Груца), Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ, а після поспілкуватися з ним та студентськими капеланами.

Зібрані на ярмарках кошти будуть спрямовані на діяльність Волонтерського простору DoBro в місцях потреби.

Фоторепортаж – на сторінці Центру Студентського Капеланства у соцмережі Фейсбук.