Товариство «Просвіта» Львівської політехніки запрошує на прем’єру фільму «Ігор Калинець. Невольнича муза»

Товариство «Просвіта» Львівської політехніки
фільм «Ігор Калинець. Невольнича муза»

З нагоди Дня рідної мови 21 лютого 2018 року Товариство «Просвіта» імені Т. Г. Шевченка Львівської політехніки запрошує на перегляд фільму «Ігор Калинець. Невольнича муза».

Прем’єрний показ кінострічки відбудеться в ауд. 226 головного корпусу Університету (вул. Степана Бандери, 12). Початок о 14:00.

– Фільм для кожного з нас. Для студентів і школярів, для викладачів і вчителів, для політиків і громадських діячів. Фільм про найвищі людські цінності – свободу, любов до Батьківщини і родини, без яких людина перестає бути людиною, – каже Ірина Ключковська, директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка».

Допрем’єрний показ фільму «Ігор Калинець. Невольнича муза» відбувся у МІОК Львівської політехніки місяць тому.