У МІОК Львівської політехніки відбувся допрем’єрний показ фільму «Ігор Калинець. Невольнича муза»

Ірина Ключковська, директор МІОК Львівської політехніки
показ фільму про Ігоря Калинця

У Міжнародному інституті освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» відбувся допрем’єрний показ фільму «Ігор Калинець. Невольнича муза». Сказати, що ми схвильовані, – це нічого не сказати.

Про що цей фільм? Про людську гідність, мужність кинути виклик системі, здатність вийти за межі особистого комфорту і добровільно піти за грати і в концтабір, пізнати там справжню свободу і передавати її крізь колючі дроти в поневолену Україну й у вільний світ. Фільм про поета Ігоря Калинця, який разом зі своїми побратимами-політв’язнями творили свою власну революцію гідності, без якої Революція Гідності 2013 відбутися не змогла б.

Фільм для кожного з нас. Для студентів і школярів, для викладачів і вчителів, для політиків і громадських діячів. Фільм про найвищі людські цінності – свободу, любов до Батьківщини і родини, без яких людина перестає бути людиною.

Хочемо бачити фільм на телеекранах і читати про фільм у ЗМІ.