Проректорка Львівської політехніки Наталія Чухрай дала інтерв’ю італійському виданню Vita

Центр італійсько-українського співробітництва «Леонардо да Вінчі»
Скріншот з онлайн-заходу

Нещодавно до Національного університету «Львівська політехніка», зокрема до Центру італійсько-українського співробітництва «Леонардо да Вінчі», звернувся Президент Асоціації Mediter п. Віктор Маттеуччі (Victor Matteucci) з проханням дати інтерв’ю італійському виданню Vita. Це його прохання було пов’язане з тим, що зараз у засобах масової інформації Італії дуже багато говорять про Україну, але, на жаль, не українці, а, зокрема, росіяни, у яких дуже потужно працює пропаганда. Тому італійцям дуже цікава думка з України, і не лише політиків, а й представників освітньої та наукової сфери.

В інтерв’ю, окрім кореспондентки видання Vita, пані Джільди Шортіно (Gilda Sciortino), взяв також участь п. Віктор Маттеуччі. Зі сторони Національного університету «Львівська політехніка» учасниками події стали проректорка з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків професор Наталія Чухрай і керівник Центру італійсько-українського співробітництва Орест Василько, який був перекладачем, оскільки передача велася італійською мовою.

Відразу на наступний день було опубліковано статтю з цим інтерв’ю на сайті видання Vita.

Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу