Проєктний офіс інформує про конкурс «Інтеграція нових технологій в освіту та навчання» від Horizon Europe

Проєктний офіс Львівської політехніки
Заставка конкурсу

Проєктний офіс Національного університету «Львівська політехніка» пропонує підготувати проєктну заявку на конкурс «Дослідницькі та інноваційні дії. Інтеграція нових технологій в освіту та навчання» програми Європейського Союзу «Горизонт Європа».

Проєктні пропозиції повинні підтримувати цілеспрямоване та педагогічне використання нових технологій, включаючи застосування штучного інтелекту (AI), віртуальної реальності (VR), доповненої реальності (AR) та робототехніки в освіті й навчанні з метою сприяння цифровій грамотності, критичності, а також дизайнерському мисленню та креативності.

Проєкти повинні:

• бути зосереджені на тому, як різні учні сприймають процес цифрового посиленого навчання та визначити вплив цифрових технологій на засвоєння базових навичок;
  • визначити бар’єри, можливості та рамкові умови для успішного впровадження нових технологій в освітні практики, включаючи необхідні інноваційні навички для вчителів і викладачів;
  • стосуватися активної участі освітян у формуванні та спільному проєктуванні освітніх і навчальних технологічних продуктів та інструментів;
  • окреслити підтримку, необхідну освітнім установам для розробки інноваційних навчальних програм для вчителів з метою підвищення їхньої майбутньої цифрової компетентності та впевненості.

Бюджет: 9 000 000 євро.

Дедлайн: 7 жовтня 2021 року.

Докладніше про конкурс