Програма стажувань Leopolis for Future запрошує до участі студентів з усіх міст України

Кафедра транспортних технологій Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

У цей переломний період Україна як ніколи потребує висококваліфікованих професіоналів, які зможуть працювати на благо країни, відновлення і розвиток економіки.

Цього року програма стажувань Leopolis for Future запрошує до участі студентів з усіх міст України.

Для цього потрібно до 15 квітня 2022 року на сайті програми обрати компанію для стажування й заповнити коротку анкету, прикріпивши CV та мотиваційний лист.

Leopolis for Future – безкоштовна програма літніх професійних стажувань для студентів у найкращих польських компаніях. Стажування оплачуване, крім того, організатори відшкодовують вартість квитків і проживання.

Докладніше – на сайті програми Leopolis for Future.