Навчальна програма і лабораторія у Політехніці – серед найбільших досягнень Львівського ІТ Кластеру за 2017 рік

Львівський ІТ Кластер

Під кінець року кожен підводить підсумки. Львівський ІТ Кластер дуже продуктивно попрацював у 2017 році.

Освіта – один з найпріоритетніших напрямів роботи ІТ Кластеру. Цього року Кластер продовжив оновлення та осучаснення бакалаврських програм у львівських університетах. Спільно з ІТ-компаніями Львова та академіками Кластер запустив чотири інноваційні навчальні програми у двох університетах – «Системи штучного інтелекту» в Національному університеті «Львівська політехніка» та DS&IS, Data Science і Computer Science у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Усі програми були розроблені робочими групами, до яких увійшли менеджери Кластеру, експерти з ІТ-компаній та викладачі університетів, – для того, щоб зробити навчання більш сучасним і таким, що відповідає вимогам ринку праці в ІТ-сфері.

Першу інноваційну програму Кластеру, «Інтернет речей» у Львівській політехніці запустили ще у 2016 році. Упродовж 2017 року Кластер спільно з ІТ-компаніями працював над облаштуванням для студентів програми лабораторії «IoT Lab», її планують офіційно відкрити вже за місяць. Лабораторія з сучасним обладнанням має стати для студентів платформою зі створення розумних пристроїв та інженерних експериментів.