Програма «Future Ukraine: дослідницькі гранти для українських магістрантів та дослідників» від DAAD

Проєктний офіс Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Проєктний офіс Львівської політехніки пропонує студентам, викладачам і науковцям Університету звернути увагу на нову програму від Німецької служби академічних обмінів (DAAD) «Future Ukraine: дослідницькі гранти для українських магістрантів та дослідників». Її мета – підтримати українські університети та надати молодим науковцям можливість долучитися до відновлення України.

Участь у програмі можуть взяти українські студенти магістратури, аспіранти, дослідники науково-дослідних установ та викладачі закладів вищої освіти, які мають дослідницький проєкт будь-якої тематики й добре володіють німецькою або англійською мовами (знання підтверджено сертифікатом).

Відібрані учасники матимуть змогу працювати над власними дослідженнями в Німеччині впродовж 1–6 місяців. Для науковців передбачено щомісячну стипендію:

• 934 євро для студентів магістратури;
  • 1300 євро для докторантів;
  • 2000 євро для постдокторантів;
  • 2150 євро для вчених із докторським ступенем та викладачів ЗВО;
  • 2300 євро для професорів.

Крайній термін подання заявок – 31 травня 2025 року.