Програма академічних обмінів DAAD у дії: львівські політехніки впродовж 12 днів подорожували Німеччиною

Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва
Фото з відвідин Німеччини

Вчергове у Національному університеті «Львівська політехніка» на кафедрі менеджменту і міжнародного підприємництва реалізовано міжнародну грантову програму «Студентська поїздка іноземних студентів до Німеччини», у якій взяли участь 14 студенток із трьох навчально-наукових інститутів – економіки і менеджменту, права, психології та інноваційної освіти, комп’ютерних наук та інформаційних технологій – під керівництвом професорки кафедри ММП Ліани Чернобай.

Саме підтримка німецьких партнерів з університету Потсдама, Лейпцігського університету, наукового інституту Фраунгофера, університету Мартіна Лютера в місті Галле, Вищої школи державного управління в місті Гота, Байротського університету, всіх небайдужих в умовах повномасштабного вторгнення росії в Україну забезпечила можливість виграти грант і впродовж 12 днів подорожувати Німеччиною.

Найціннішим результатом стали особисті враження учасників від перебування в закладах вищої освіти, на підприємствах та відвідування культурних пам’яток, які можна прочитати в доданих файлах.

Міжнародна грантова програма відповідає цілям і завданням освітньо-професійної програми «Міжнародні економічні відносини» рівня бакалавр і освітньо-професійної програми «Міжнародна економіка» рівня магістр галузі знань 29 «Міжнародні відносини» спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини».

Керівниця міжнародної грантової програми – гарант освітньо-професійної програми «Міжнародна економіка» рівня магістр галузі знань 29 «Міжнародні відносини» спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини», професорка кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Ліана Чернобай.

1. Візитівка Берліна
2. Європейський дім в Берліні
3. Лекція професора Раше
4. Потсдамський університет, міжнародний відділ