Програма стажування в компанії CRH Україна для студентів та випускників

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом
Заставка до матеріалу

Міжнародна компанія CRH Україна оголошує набір на Програму стажування для студентів та випускників.

Група CRH є світовим лідером у галузі виробництва будівельних матеріалів. В Україні компанія представлена трьома цементними заводами у Кам’янець-Подільському, Миколаєві (Львівської області) та Одесі, заводом із виробництва опор для ЛЕП у Білій Церкві та бетонним вузлом в Одесі, керівним офісом у Києві.

Програма розрахована для студентів III–VI курсів закладів вищої освіти та випускників (3 роки після випуску) й гарантує офіційне працевлаштування за спеціальністю. Проходить на базі одного з найсучасніших у Європі заводів з виробництва цементу – АТ «Подільський Цемент» (м. Кам’янець-Подільський) і триває 1 рік. Дає можливість отримати практичні знання в реальному виробничому процесі за допомогою чіткої програми та почати свою кар’єру в міжнародній компанії.

Докладніше – в оголошенні.

Приєднані файли