Профорієнтаційні зустрічі з учнями Львова: професорка кафедри ТОП побувала у школі № 42

Кафедра технології органічних продуктів Львівської політехніки
Фото з профорієнтаційного заходу

В останні дні травня, а отже, і навчання школярів професорка кафедри технології органічних продуктів Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки Лілія Шевчук побувала в середній загальноосвітній школі № 42 міста Львова, де провела профорієнтаційні зустрічі зі школярами.

Дуже важливо було для учнів та вчителів із перших вуст почути про особливості цьогорічної вступної кампанії, умови вступу та переваги навчання у Львівській політехніці. Професорка ознайомила присутніх з переліком навчальних програм та можливостей, які мають студенти під час навчання, перспективами працевлаштування в майбутньому.

Учнів запросили на літні школи, які проводять упродовж червня-липня в Університеті, інтерактиви, екскурсії лабораторіями кафедри технології органічних продуктів ІХХТ.

Фото з профорієнтаційного заходу Фото з профорієнтаційного заходу Фото з профорієнтаційного заходу Фото з профорієнтаційного заходу