Згідно плану профорієнтаційної роботи ІНПП та кафедри педагогіки та соціального управління 3 жовтня 2018 року було проведено профорієнтаційну зустріч з учнями 10-х, 11-х класів, класними керівниками та адміністрацією школи № 4 м. Броди та студентами 4-го курсу Бродівського педагогічного коледжу, яку провели викладачі кафедри педагогіки та соціального управління професор Криштанович М.Ф. та доцент Носкова М.В.
Аудиторії було зроблено коротку доповідь про Національний університет «Львівська політехніка», навчально-науковий інститут права та психології та кафедру педагогіки та соціального управління. Ознайомлено з умовами вступної компанії 2018-2019 н. р.; розказано про педагогічні спеціальності, за якими здійснюється набір на денну та заочну форму навчання; матеріально-технічну базу та професорсько-викладацький склад інституту та кафедри.
Найбільшу зацікавленість присутніх викликали наступні питання: чи є місця за державним замовленням і які умови вступу; який конкурс абітурієнтів був минулого року; перспективи працевлаштування після закінчення навчання за спеціальністю 015 «Професійна освіта»; який пакет документів крім сертифікату подається до приймальної комісії; коли починає працювати приймальна комісія; які привілеї мають абітурієнти, що закінчили підготовчі курси, тощо.
Присутні отримали інформаційні буклети про умови прийому на спеціальність 015 «Професійна освіта». Також дана інформація була залишена у приймальні, на загальношкільному стенді та на інформаційній дошці навчальних установ.
Загалом зустрічі мали характер діалогу, відмічалась зацікавленість абітурієнтів до можливості навчатись у Львівській політехніці за педагогічними спеціальностями.
![на зустрічі з учнями](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/5/para/gallery/img-953cac2a9a6093c055ebc21806c96520-v0.jpg?itok=1ByT8ZdN)
![на зустрічі з учнями](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/5/para/gallery/img-0b2e241cc275adfd9db9b6101f581cbd-v.jpg?itok=p1IUiQQC)
![на зустрічі з учнями](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/5/para/gallery/img-0d3f5d8ef7294f59dbc7cb1636229a64-v.jpg?itok=B3Ovhmo4)
![на зустрічі з учнями](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/5/para/gallery/img-0f6a5b9338494620a9a80f1ad42f8c67-v.jpg?itok=ZjpUfwuc)
![на зустрічі з учнями](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/5/para/gallery/img-3c5386e68572dcb0c0225f2e014c9fc7-v.jpg?itok=B-KiwZVu)
![на зустрічі з учнями](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/5/para/gallery/img-5d8ed3d202d486ec8423ef73d37f85f7-v.jpg?itok=rUOWE7o5)
![на зустрічі з учнями](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/5/para/gallery/img-5d34a84d874bbea01c1ee02df4ac798a-v.jpg?itok=Ieo1_7JM)
![на зустрічі з учнями](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/5/para/gallery/img-06a98bf484719b3d8d0b9573f8ec317f-v.jpg?itok=GFYXZ6_C)
![на зустрічі з учнями](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/5/para/gallery/img-7b279c857508598a8b79ca8decdb4c93-v.jpg?itok=1NJKVgnY)
![на зустрічі з учнями](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/5/para/gallery/img-51ffd8bffb1e87636424b3d05063ed3a-v.jpg?itok=Mhi1Z5J7)
![на зустрічі з учнями](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/5/para/gallery/img-61aebfa10efa698b3b5fd113b84bb19d-v.jpg?itok=ntpmAzjZ)
![на зустрічі з учнями](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/5/para/gallery/img-67ec1991c7df6b3c9e7b6cbead086026-v.jpg?itok=iiZCbQMg)
![на зустрічі з учнями](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/5/para/gallery/img-86b858baf91a7b96228ace10543c4cca-v.jpg?itok=3x_XZkQZ)
![на зустрічі з учнями](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/5/para/gallery/img-91f8269bef1f0ef495a4ef6d1a365a9e-v.jpg?itok=1Qm-2_Sp)
![на зустрічі з учнями](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/5/para/gallery/img-464ab60ff0fe60f2ac49cf5e673401fb-v.jpg?itok=fETTGNV-)
![на зустрічі з учнями](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/5/para/gallery/img-953cac2a9a6093c055ebc21806c96520-v-1.jpg?itok=MwJGF2WX)
![на зустрічі з учнями](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/5/para/gallery/img-3422a83fc1b0068a640380b29620f8db-v.jpg?itok=CtprqGqG)
![на зустрічі з учнями](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/5/para/gallery/img-8186d38d07a96b40b34fad525a33bb49-v.jpg?itok=W1p95RV0)
![на зустрічі з учнями](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/5/para/gallery/img-8924f8004be1542e52e3718e0912cd65-v.jpg?itok=PqVw9xfk)
![на зустрічі з учнями](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/5/para/gallery/img-74986eab91a8aab8298d3d73b8c4304e-v.jpg?itok=i8kHmjbM)