Професорка кафедри ТПК взяла участь у міжнародному форумі щодо ролі періодичних юридичних видань

Кафедра теорії права та конституціоналізму Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-конференції

21 жовтня 2021 року професорка кафедри теорії права та конституціоналізму, д.ю.н. Ірина Жаровська представляла Інститут права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» на Міжнародному форумі «Роль періодичних юридичних видань у формуванні правової держави: зарубіжний досвід та Україна» в товаристві вельмишановних науковців, що репрезентували Пан’європейський університет (Словацька Республіка), Центр східноєвропейського права Ґрацького університету (Австрія), Університет імені Василя Голдіша (м. Арад, Румунія), Вільнюський університет (Литовська Республіка), Національну академію наук України, Інститут держави і права імені В.М. Корецького НАН України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національну академію внутрішніх справ, Ужгородський національний університету, Національний університет «Одеська юридична академія», Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича та інші.

Щиро дякуємо науковцям за потужну наукову співпрацю!