Професор Сілезької політехніки Войцех Зелінський вручив традиційну премію найкращому випускнику ІХХТ

Інститут хімії та хімічних технологій
Фото із вручення премії

29 листопада 2023 року Інститут хімії та хімічних технологій відвідала делегація Сілезької політехніки на чолі з колишнім ректором, Doctor honoris causa Львівської політехніки, професором Войцехом Зелінським.

Професор Зелінський вручив власну іменну премію для найкращого випускника спеціальності «Хімічні технології та інженерія» нашого університету, традиційну з 2019 року. Цьогоріч її отримав аспірант кафедри хімічної технології переробки пластмас Олександр Іванух за досягнення, які він здобув, будучи студентом ІІ курсу магістратури.

Колектив Інституту хімії та хімічних технологій вітає Олександра і бажає подальших наукових здобутків!