Професор Назар Подольчак: «Почесний Амбасадор Львова – це високе звання, водночас і значний рівень відповідальності»

Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту
Почесний Амбасадор Львова Назар Подольчак

Хто такі Почесні Амбасадори Львова? Як розповідає журнал «РІА Львів», «це люди, які, використовуючи свої авторитет і професійні знання, сприяють міжнародній промоції Львова як достойного міста для проведення заходів ділової гостинності».

Одним із Почесних Амбасадорів міста є й завідувач кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Львівської політехніки, керівник Tech StartUp School та Наукового парку SID City Університету професор Назар Подольчак.

У своєму інтерв’ю він розповідає про ідеї, що сприятимуть розвитку міста, його ділової активності, зокрема:

• проведення конференцій, форумів та виставок;
  • потужні проєкти, що функціонують уже третій рік, як-от «Стартап Прорив», організований Tech StartUp School Львівської політехніки;
  • спільний проєкт з Кінгстонським університетом Лондона Creative Spark.

– Почесний амбасадор – це високе звання, водночас і значний рівень відповідальності, що полягає у розвитку бренду Львова як міста відкритого для світу, – зазначає Назар Подольчак.

Онлайн-версія журналу