Професор кафедри ОА організував корисний тренінг для школярів щодо протидії прокрастинації

Кафедра обліку та аналізу Львівської політехніки
Фото з тренінгу

Професор кафедри обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Володимир Чубай у межах проєкту «Особистий шлях» ініціював для школярів 8–11 класів сучасний цікавий і корисний тренінг «Протидія прокрастинації та ефективне управління своїми ресурсами», який якісно провела відома волонтерка, педагог та психолог Оксана Хром’як.

У першій частині тренінгу школярі дізналися:

• що таке прокрастинація, причини її виникнення і наслідки від неї;
  • як відрізнити прокрастинацію від ліні;
  • як не стати хронічним прокрастинатором;

та інше.

Школярі також попрактикувалися в малих групах у використанні різних методів подолання прокрастинації.

Під час другої частини тренінгу школярі дізнались, зокрема, таку цікаву і корисну інформацію:

• що означає «бути в ресурсі» та як ефективно управляти своїми ресурсами;
  • що таке балансова модель сфер життя;
  • особливості та рівні мотивації.

Підлітки також практикувались за темою тренінгу і висловлювали свої думки щодо різних питань.

Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу