Професор кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету «Львівська політехніка» Мирослава Бублик 6 березня 2018 року взяла участь в обговоренні звіту про виконання у 2017 році Плану заходів з реалізації у 2017–2018 роках Стратегії розвитку Львівської області на період до 2020 року, підготовленого департаментом економічної політики Львівської обласної державної адміністрації.
У процесі плідної дискусії за кожною з п’яти стратегічних цілей Стратегії було проаналізовано результати успішних проектів та їхній вклад у досягнення стратегічних індикаторів. Було встановлено причини невиконання окремих проектів та запропоновано шляхи досягнення успіху в реалізуванні більшої частки проектів.
![Мирослава Бублик](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/25/para/gallery/p80306-162440.jpg?itok=uR0sFSB3)
![Мирослава Бублик](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/25/para/gallery/p80306-162950.jpg?itok=b7bwM_6x)
![індикатори](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/6/25/para/gallery/2018-03-1016-58-08.png?itok=wgaGlQj7)