Професор кафедри ММП взяла участь в обговоренні звіту про виконання Стратегії розвитку Львівської області

Кафедра ММП Львівської політехніки
Мирослава Бублик

Професор кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету «Львівська політехніка» Мирослава Бублик 6 березня 2018 року взяла участь в обговоренні звіту про виконання у 2017 році Плану заходів з реалізації у 2017–2018 роках Стратегії розвитку Львівської області на період до 2020 року, підготовленого департаментом економічної політики Львівської обласної державної адміністрації.

У процесі плідної дискусії за кожною з п’яти стратегічних цілей Стратегії було проаналізовано результати успішних проектів та їхній вклад у досягнення стратегічних індикаторів. Було встановлено причини невиконання окремих проектів та запропоновано шляхи досягнення успіху в реалізуванні більшої частки проектів.

Мирослава Бублик Мирослава Бублик індикатори