Професор із Ґданського університету прочитав лекцію для студентів кафедри політології та міжнародних відносин

Кафедра ПМВ Львівської політехніки
Ярослав Ноконь читає лекцію

На кафедрі політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних і соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» на науковому стажуванні викладачі Ґданського університету, зокрема Тадеуш Дмочовський (Prof. dr hab. Tadeusz Dmochowski – декан факультету соціальних наук Ґданського університету), Ярослав Ноконь (Prof. dr hab. Jarosław Nocoń – директор Інституту політичних наук Ґданського університету), Пьотр Нівінський (Prof. dr hab. Piotr Niwiński – завідувач кафедри безпекових студій Гданського університету), Анджей Гасьровський (prof. dr hab. Andrzej Gąsiorowski).

Іноземні викладачі читають лекції для студентів спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», беруть участь у наукових семінарах кафедри, наукових конференціях, круглих столах, спілкуються зі студентами. Зокрема, 27 лютого 2020 року професор Ярослав Ноконь прочитав лекцію на тему «Еволюція політичної науки в сучасній Польщі».

Польський дослідник наголосив, що сьогодні є важливим поширення політичних знань серед студентської молоді, адже вивчення політології у вищих навчальних закладах є базовим у засвоєнні систематизованих знань про демократію. Важливо, щоб студенти відчули себе повноцінними громадянами, творцями справжньої демократії, мали активну громадянську позицію.

Ярослав Ноконь читає лекцію Ярослав Ноконь читає лекцію Ярослав Ноконь читає лекцію