Професор Ірина Фаріон разом з екс-мером Рави-Руської зустрілися з колективом школи № 3 з нагоди Дня рідної мови

Катедра української мови Львівської політехніки
Фото із зустрічі

Професор катедри української мови Національного університету «Львівська політехніка» Ірина Фаріон разом із мером Рави-Руської (2015–2020) Миколою Зіньком зустрілися з педагогічним колективом закладу загальної середньої освіти № 3 з нагоди Дня рідної мови.

Пані Ірина ознайомила вчителів з мовно-політичними плакатами студентів Інституту архітектури Львівської політехніки та презентувала свої монографії «Мова – краса і сила: суспільно-креативна роль української мовив в ХI – середині ХIХ ст.» та «Суспільний статус староукраїнської (руської) мови у ХI–ХVII ст.: мовна свідомість, мовна дійсність, мовна перспектива».

Основним лейтмотивом зустрічі було доведення націєтвірної та державотвірної функції української мови, що впродовж кульмінаційних моментів суспільного розвитку завжди очолювала національно-визвольні процеси.