Професор ІМФН буде одним зі спікерів на міжнародному заході «Вплив війни та конфліктів на довкілля»

Кафедра прикладної математики Львівської політехніки
Заставка заходу

20 лютого 2024 року в Гаазі (Нідерланди) відбудеться захід на тему «Вплив війни та конфліктів на довкілля», організованому Студентською асоціацією АВВА (Адріатика, Балтійське, Чорне, Азовське моря).

Ця подія об’єднає експертів-екологів, щоб обговорити тривалі наслідки війни для навколишнього середовища. Обговорюватимуть такі питання, як військове забруднення, руйнування екосистем і декарбонізація військово-промислового комплексу. Цей захід є частиною циклу лекцій ABBA під назвою «Гаага: свобода для України».

Запрошені спікери:

• Даріо Фацці, кафедра трансатлантичної історії навколишнього середовища RIAS Лейденського університету;
  • Саачі Рамраттансінг, голова «Молоді за клімат» Нідерландів;
  • Еміль Хавструп, молодший науковий співробітник Інституту Клінгендала;
  • Ростислав Бунь, професор Національного університету «Львівська політехніка» та Університету в Домброві-Гурнічі.

Модератор – Марійн Маркус, провідний спеціаліст зі штучного інтелекту в Капгеміні, Нідерланди.

Ця подія буде відкрита для громадськості, включно зі студентами, професіоналами та особами, які не пов’язані з Лейденівським університетом.

Реєстрація обов’язкова.