«Про міфи у сфері IT»: новий випуск подкасту кафедри систем штучного інтелекту

Кафедра систем штучного інтелекту Львівської політехніки
Скріншот з відеозапису

Новий випуск із серії подкастів кафедри систем штучного інтелекту Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки вже чекає на слухачів.

IT-сфера є однією з найдинамічніших, проте стереотипи залишаються незмінними. Ведучий Роман Вовк (студент IV курсу кафедри СШІ) та запрошені гості Христина Шаховська (Senior Data Scientist) та Ірина Швороб (викладачка кафедри СШІ, Senior Backend Developer) поділилися своїм безцінним досвідом, спробувавши цим спростувати найпопулярніші з них.

• Чи обов’язковою для всіх розробників є математика та яка роль профільної освіти?
  • Чому програміст – це «легка» робота (обов’язки, рутина та закулісся успішного проєкту).
  • Ідеальний вік для того, щоб працювати розробником.
  • Чи справді для всіх IT-професій потрібні навички написання коду?

Також ведучі поділяться з стереотипами в сфері штучного інтелекту, з якими доводилося стикатися на роботі.

Автори сподіваються, що цей епізод допоможе багатьом переглянути власні упередження, якщо вони були.