Президент Асоціації українських банків прочитав гостьову онлайн-лекцію для студентів ІППТ

Кафедра фінансів, обліку і аналізу Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-лекції

28 листопада 2022 року Андрій Дубас, президент Асоціації українських банків, прочитав гостьову онлайн-лекцію для студентів Інституту підприємництва та перспективних технологій Львівської політехніки.

Тема лекції – «Діяльність українських банків в умовах війни» – зацікавила майбутніх фінансистів і маркетологів. Андрій Дубас розповів студентам про історію створення, розвитку та особливості роботи Асоціації українських банків. Лекція була актуальною, корисною, цікавою і пізнавальною для студентів.

Активними учасниками підготовки та проведення гостьової онлайн-лекції були завідувач кафедри фінансів, обліку і аналізу ІППТ Павло Гориславець і доцент Ореста Щербан.

Захід відбувся з ініціативи Лева Кльоби – доцента кафедри ФОА.

Докладніше – у доданому файлі.

Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції