У квітні цього року команда проєкту «Дні політехніки в школі» провадила презентування нашого університету в ліцеї № 15 Львівської міської ради.
Політехніки зустрілись з учнями 9, 10 та 11-х класів. Діти взяли участь в інтерактивних заняттях з англійської мови, фізики, математики, хімії, мистецтва, технологій, української мови, вступу до ІТ. Додатково ліцеїсти дізнались про використання інформаційно-комунікативних технологій для розв’язання конфліктів та про дипломатичний протокол і діловий етикет.
Для сприяння здійсненню усвідомленого вибору майбутньої професії одинадцятикласники взяли участь у тренінгу «Компетенції майбутнього». Тут можна було дізнатись про освітні програми, які Університет пропонує до вивчення, а також розвинути свої soft skills.
![Фото з презентації](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/5/3/para/gallery/cpko-zobrazhennyaviber2023-03-1311-17-38-518.jpg?itok=ANKfcsXE)
![Фото з презентації](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/5/3/para/gallery/cpko-zobrazhennyaviber2023-03-1311-23-38-840.jpg?itok=oAd8Jzqt)
![Фото з презентації](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/5/3/para/gallery/cpko-zobrazhennyaviber2023-03-1411-24-33-963.jpg?itok=s8aGYOpG)
![Фото з презентації](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/5/3/para/gallery/cpko-zobrazhennyaviber2023-03-1413-07-42-850.jpg?itok=dojle690)
![Фото з презентації](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/5/3/para/gallery/cpko-zobrazhennyaviber2023-03-1514-45-39-324.jpg?itok=_H4z3ql6)
![Фото з презентації](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/5/3/para/gallery/cpko-zobrazhennyaviber2023-03-1612-04-15-445.jpg?itok=NBXi0Txz)
![Фото з презентації](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/5/3/para/gallery/cpko-zobrazhennyaviber2023-03-1612-04-15-720.jpg?itok=WjPGJ0Mc)