Презентація Львівської політехніки у ліцеї № 15 Львівської міської ради

Інтелектуальний навчально-науковий центр професійно-кар’єрної орієнтації
Фото з презентації

У квітні цього року команда проєкту «Дні політехніки в школі» провадила презентування нашого університету в ліцеї № 15 Львівської міської ради.

Політехніки зустрілись з учнями 9, 10 та 11-х класів. Діти взяли участь в інтерактивних заняттях з англійської мови, фізики, математики, хімії, мистецтва, технологій, української мови, вступу до ІТ. Додатково ліцеїсти дізнались про використання інформаційно-комунікативних технологій для розв’язання конфліктів та про дипломатичний протокол і діловий етикет.

Для сприяння здійсненню усвідомленого вибору майбутньої професії одинадцятикласники взяли участь у тренінгу «Компетенції майбутнього». Тут можна було дізнатись про освітні програми, які Університет пропонує до вивчення, а також розвинути свої soft skills.

Фото з презентації Фото з презентації Фото з презентації Фото з презентації Фото з презентації Фото з презентації Фото з презентації