Презентація книги «Слухати, чути, розуміти: усна історія України 20–21 століть» за участю представниці Університету

Представництво Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні
Заставка до презентації

Фахівці та фахівчині, які працюють з усною історією та її методиками, підготували збірник наукових статей про різні аспекти історії України цього та минулого століть, зокрема подій Революції Гідності та російсько-української війни.

Представництво Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні запрошує на презентацію книжки «Слухати, чути, розуміти: усна історія України ХХ-ХХІ століть», яка відбудеться 10 листопада 2021 року онлайн на платформі Zoom.

Серед спікерів заходу – Оксана Годованська, історикиня й антропологиня, кандидатка історичних наук, старша викладачка кафедри історії, музеєзнавства та культурної спадщини Національного університету «Львівська політехніка», старша наукова співробітниця відділу соціальної антропології Інституту народознавства НАН України.

Щоб взяти участь і мати змогу ставити питання спікерам безпосередньо під час події, потрібно зареєструватися.

Зареєстровані учасники та учасниці отримають посилання для участі за 2 години до початку події.

Докладніше – на сторінці події у соцмережі Фейсбук.